Autor Tema: ŠTA SE SVE MOŽE URADITI SA AIRSAL CILINDROM ZA REUMATIKA?  (Posjeta: 79627 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.649
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
  • 0
 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Nešto se je nabavilo-1 komplet da se i ja malo pozabavim-nadorada obavezno
 drugi komplet za kolegu sa posla koji ima super očuvanog bulleta a treći komplet putuje poštom u... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:-nek se sam pohvali



« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2009, 12:17:38 anri »
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline orec

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 1.082
  • Spol: Muški
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #1 : Listopad 19, 2008, 12:15:47 »
  • 0
Kak napravit da to traje - 6 mm veći klip na serijskoj radilici :pitanje:

Offline anri

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (7)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 9.177
  • Spol: Muški
  • Sprint65cc, Tomos Atx 65cc, Beverly 250ie, X10 500
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #2 : Listopad 19, 2008, 12:23:25 »
  • 0
Treba testirat,eto testa kolege sg-a iz slo!

Na moj Revival stavio sam kit fi 44 + karburator 16 i technigas auspuh kad je imao 5000 km. Danas ima preko 12000 i jedini ali stvarno jedini problem je jedna puknuta žbica na zadnjem točku ! Cilindar od montaže do danas nisam ni skidao, jednom samo glavu, da sam očistio naslage na klipu i glavi.
I vjeruj, kada jednom staviš kit nečeš više nazad na standardni...


Ocito drzi i serijska!

Želje iz 2008 godine :)
Ah lijepo bi bilo kad bi si mogo covjek to priustit....a ovako sad bi bio zadovoljan kad bi mogao imat trkacu radilicu, kit, motoplat paljenje, boost bottle i techigas spulju na matiku te neku gljivetinu na frgi 19mm :)

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.649
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #3 : Listopad 19, 2008, 12:29:03 »
  • 0
Gospodo-u temi o radilicama napisao sam vam kako sam si složio radilicu,traje ,pa traje ,,,,,

http://www.tomos-riders.com/index.php/topic,871.0.html
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2008, 12:31:08 anri »
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline orec

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 1.082
  • Spol: Muški
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #4 : Listopad 19, 2008, 12:41:03 »
  • 0
Tog lika nemož računat ima 50 motora kući nezna na koji će prije sjest :mrgreen:.

Ovo s iglicama mi se baš i ne sviđa, jel kak sam razumio one onda slobodno "ribaju" jedna o drugu?
Jel postoji već tvornički ojačana klipnjača npr. od lame 4,8 il tako neš jel to je ipak 80 ccm?

Offline anri

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (7)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 9.177
  • Spol: Muški
  • Sprint65cc, Tomos Atx 65cc, Beverly 250ie, X10 500
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #5 : Listopad 19, 2008, 12:49:01 »
  • 0
Kit je 65 kubika ne 80??
Nisam skuzio na kaj mislis orec!

Jos jedan odgovor:

Citat: anri
Prvo da pohvalim ciglar.a35 imas lepi automatik i dobro ide!!!
koliko kilometrov ste naredili s kitom?
kako se lamele obnašajo pri velikih obremenitvah?
koliko benzina porabi?
kako mašina zdrži bat 44mm napram 38mm
ali je kakšen kupiu tisto DMS gred ki se prodaja na moped kitu

mislim si kupit kit pa me zanimajo vsa ta vprašanja ker nima nobeden v hrvaški pa nemorem zvedet te informacije

lep pozdrav

evo odgovora

Citat: ciglar.a35
s tem kitom priblizno 2000 km gre odlicno glede porsledic katere so na stelu pa sem jih ojacal in so mi jih materialno povarili nosilec pa to drugac pa ni potrebna gred kajti je ta dovolj mocna poraba 3l pribl 100km

Radi se o ovom motoricu...




Tu su sad tri kita gore,ak ce posluzit vrijeme ove sezone,bit ce izvjestaja o trajnosti...ako ne sad,najkasnije do ljeta!

« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2008, 13:42:22 anri »
Želje iz 2008 godine :)
Ah lijepo bi bilo kad bi si mogo covjek to priustit....a ovako sad bi bio zadovoljan kad bi mogao imat trkacu radilicu, kit, motoplat paljenje, boost bottle i techigas spulju na matiku te neku gljivetinu na frgi 19mm :)

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.649
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #6 : Listopad 19, 2008, 15:32:45 »
  • 0
Orec nisi u pravu-iglece ne ribaju-između njih je tanki uljni filn-osim toga nisam to ja izmislio tako su složene radilice na vanbrodskim Johnson motorima a i prve generacije vanbrodskih i trobrzinaca su isto tako bile složene,također i trkaće tomos radilice

Tomos je na prve serije vanbrodskih motora od 80 kubika stavljao radilice od A-5 matika a kasnije su uveli jače klipnjače sa širom bazom,znao bi kupiti takvu radilicu u tomosu(oko 450kn) te ju rasprešati i klipnjaču staviti na radilicu od STARIH APN-a-onu punu,ali bez onih četvrtastih šajbica-nepoderivo ali zbog toga jer su 1mm tanji polovi bila bi mekša pa se znala iskriviti ako padneš sa motora ili ako zacvika
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2008, 16:41:26 anri »
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline 38.5l

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 610
  • Spol: Muški
  • A5 automatik
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #7 : Listopad 19, 2008, 16:00:56 »
  • 0
eh sad.. ono kaj mene zanima...

daj mi molim te reci mjere kanala i daj mi reci dal si dobio dihtung glave uz kit, jer od pente će ti biti premali...
brdo dijelova na prodaju 1xSL39mm,1xBT40mm, 1xA5stock, 1xA5(custom), 1x 45mm kit, big 19mm intake, 19mm DellOrto, 18mm Bing SLH, Leo Vince ZX.. itd itd... valjda bude jednom od svega toga nesto NAT!

KUPUJEM A55 BLOKOVE!!!

Offline anri

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (7)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 9.177
  • Spol: Muški
  • Sprint65cc, Tomos Atx 65cc, Beverly 250ie, X10 500
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #8 : Listopad 19, 2008, 16:46:55 »
  • 0
Sve je ovo lijepo,al glava na matiku(orginalna) je napravljena po klipu 38mm,a ak se tokari na 44mm,ostat ce sa svake strane malo vise od 1mm i pitanje kako ce to izdrzat kompresiju,gotovo 99% sam siguran da ce malo propustat!!A nema brtve vece za kupit jer su sve napravljene na 38mm...a ak se ne skine taj rub brijem da ce imat preveliku kompresiju....jedino stavit vise dihtunga ispod cilindra,pa bi na taj nacin mozda malo kompresija pala,bez skidanja ruba glave!!
Hmhm :misli:

odg:

Puno kompliciraš... Ako pročitaš uputstvo, koje dobiješ sa kitom tačno piše, da se obavezno stavlja bez brtve ispod glave.
Svi smo tako uradili i nema problema. Neki smo glavu čak još spuštali i dobili još veču kompresiju i opet nema problema !

Mozda moren moze vise rec,ima sigurno neko uputstvo uz kit!
Želje iz 2008 godine :)
Ah lijepo bi bilo kad bi si mogo covjek to priustit....a ovako sad bi bio zadovoljan kad bi mogao imat trkacu radilicu, kit, motoplat paljenje, boost bottle i techigas spulju na matiku te neku gljivetinu na frgi 19mm :)

Offline 38.5l

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 610
  • Spol: Muški
  • A5 automatik
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #9 : Listopad 19, 2008, 16:55:22 »
  • 0
ja sam na svog stavio brtvu od pente jer se bojim da ova manja nebu upala u cilindar.. i bilo bi sranja... jbg...
zato me zanima kako sredit brtvu.. znam ja kako bi se to dalo napraviti samo treba kupiti bakrene ringove, onda se istokari kanal u glavi i ubaci se bakreni ring određene dimenzije...
brdo dijelova na prodaju 1xSL39mm,1xBT40mm, 1xA5stock, 1xA5(custom), 1x 45mm kit, big 19mm intake, 19mm DellOrto, 18mm Bing SLH, Leo Vince ZX.. itd itd... valjda bude jednom od svega toga nesto NAT!

KUPUJEM A55 BLOKOVE!!!

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.649
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #10 : Listopad 19, 2008, 23:14:11 »
  • 0
u planu mi je izravnati glavu da eliminiram onaj rub te obavezno to dati tokaru da zaobli prostor za sagorjevanje na fi 44
Osim toga dati ću si izraditi par dihtunga fi 45 u trgovinu brtvila koju sam već jednom pohvalio u temi -dućani i oprema za tomose

Kanali na airsalu su me jako razočarali-mislim da su moji na 39,5 cilindru jednaki ako ne i malo veći-najviše me je razočarao treći/pomoćni preljev od kojeg sa više očekivao-a i dimenzije dobivenih usisnih lamela nisu niš veće od običnih-samo su pera od nekog umjetnog materijala-nije niti carbon-proziran je

Već prilikom naručivanja izjasnio sam svoju skepsu ta će taj kit biti brži od onoga šta sada vozim ali sam ga uzeo da vidim šta je to o čemu svi toliko pišu i slikaju-ne sumjam uopće u njegovu snagu i start koji će mi dati ali okretaji preko 8500/9000 -to je druga priča...65 kubika puno papa goriva,a one dobivene lamelice po meni to ne mogu sažvakati...bumo vidli-do proljeća ia vremena,sada moram prvo složiti mašinu za kolegu sa posla,dovršiti bt-stalno neki problemi,a i zima je na vratima...
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline anri

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (7)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 9.177
  • Spol: Muški
  • Sprint65cc, Tomos Atx 65cc, Beverly 250ie, X10 500
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #11 : Listopad 20, 2008, 12:36:21 »
  • 0
Hmhm odgovor morena me u jednu ruku obeshrabrio!
Dok podaci,i video dokazi,govore ipak malo drugacije,ali ipak treba to testirat iz prve ruke pa napisat dojmove....Airsal sa dellortom 19,technigas spuhom dolazi do 60 za nekih 8-9 sec!
Ok recimo da imamo dellorto 16/16 i neki MF auspuh,pa da ubrzava i za 12 sec do 60 to je odlican rezultat...
Jer serijskom motoru treba 25-30 sec do 60!
Po podacima koje nam je dao kolega sg kit daje najvecu snagu na nekih -7500-8000 okretaja!Znaci trebalo bi se to vrtit jos barem 500-1000 okr vise od okretaja na kojima ima max snagu!
U krajnjem slucaju ovisi kome je sto bitno,ako hoce netko vecu krajnju da se nabavit prednji lancanik sa 27,28 ili 31 zubom,ili se iza pripasat  neki od 20...a bogme sa kombinacijom recimo 28/20 to ide ziher preko 85!
A s obzirom na male okretaje,recimo da je plafon nekih 9000,a vjerovatno je i manje....trajnost bi trebala bit ok,ak se radilica ne razleti :lol:!
Iskreno vise od 70km/h na matku je vec opasno,brzo je to na tom malom motoricu!

*podaci su sakupljeni na temelju tudih iskustava sa Airsalom

Pitanje za morena.....jeste probali spojit obrtaljku od bt-a na automatika??bas me zanima kolko okretaja ima vas matik! :mrgreen:

« Zadnja izmjena: Listopad 20, 2008, 12:40:52 anri »
Želje iz 2008 godine :)
Ah lijepo bi bilo kad bi si mogo covjek to priustit....a ovako sad bi bio zadovoljan kad bi mogao imat trkacu radilicu, kit, motoplat paljenje, boost bottle i techigas spulju na matiku te neku gljivetinu na frgi 19mm :)

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.649
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #12 : Listopad 20, 2008, 13:01:47 »
  • 0
Vidi -vidi dobra ideja,probat ću i sa devinim i sa bt obrtomjerom-ali onaj bjeli matik kojeg sam nekad imao išao je po devinom obrtomjeru skoro 11000-znači skinimo 1000/1500 jer malo laže i sat.....
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline glk

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 418
  • Spol: Muški
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #13 : Listopad 20, 2008, 18:47:23 »
  • 0
A po čemu ste vi do sada određivali te okretaje??
kaže jedan Slovenac:
‘Naše Tomose najviše kupuju HRVATSKI SELJACI i poštari"

Offline orec

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 1.082
  • Spol: Muški
Odg: FATA JE FATA-AL TRIPUT JE TRIPUT
« Odgovori #14 : Listopad 20, 2008, 19:05:15 »
  • 0
opet mi nisi adekvatno odgovorio.. uzmi šubler u ruke i premjeri mi kanale... to mene interesira... ajde... kreni...

http://www.slomoped.net/viewtopic.php?f=11&t=270