Anketa

Koja vam je boja najljepša na matiku?

Crvena
21 (35%)
Zelena
8 (13.3%)
Plava
25 (41.7%)
Crna
3 (5%)
Žuta
3 (5%)

Ukupno Glasova: 60

Autor Tema: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(  (Posjeta: 20644 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« : Prosinac 25, 2011, 13:55:19 »
  • 0
Pozdrav svima.. ovako imam Tomos a3 koji nije kompletan od njega imam (ramu-koja je pripemljena za špricanje,vilice (prve i zadnje) i neke sitnice još..
Sad ovako prvo što m je na umu pošto temperature i nisu baš za špricanje je prikupit neke djelove koje nemam a trebaju mi da bi potpuno složijo svog ljubimca.. :tuzan:
Pošto nisma pri nekim novcima a nova godina je blizu,pa s enadam da ce bit nesto novca,zamolio bi neke članove foruma da ako iaju nesto od navedenih djelova a da ih nemogu prodat ili im baš ne trebaju da doniraju ili vec prodaju za neek sitne novce..kad ga napravim ako ko bude prolazi blizu mene neka svrati rado ćemo popiti kavu popričati i probati mopedića..
A evo ove stavrni mi fale:

felge..
blokovi mašine ili ponešto iz mašine ako ima ko za donirat..    nešto je donirano sad fali termo grupa (cilindar,glava i klip) i struja (magnet,ploča i ostalo šta se tiče struje)
i još neke sitnice..

Možemo se dogovorit da vi mene pošaljete djelove a da vam ja poslje nove platim jer sad krecem u proojekt jer nemam skole..  :cool:

Zahvaljujem se svima koji čitaju ovaj tekst i koji su se potrudili dati par minuta da pročitaju...

Hvala svima.. i Sretan Božić i sretna nova 2012 godina,i d aimate puno novaca sreće (ZDRAVLJA) i sl..  :mrgreen:

Hvala!                                                                                     



                                                                                                                                       Marijan 25.12.2011 13.55
« Zadnja izmjena: Prosinac 29, 2011, 08:50:45 Bojan »

Offline fast_dome

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #1 : Prosinac 25, 2011, 15:50:32 »
  • 0
Gdje su slike?  :misli: :misli: :mrgreen:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #2 : Prosinac 25, 2011, 16:29:39 »
  • 0
Stavim ih čim nađem kabel od fotoaparata..  :cool:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #3 : Prosinac 25, 2011, 19:37:55 »
  • 0
Pozdrav svima.. ovako imam Tomos a3 koji nije kompletan od njega imam (ramu-koja je pripemljena za špricanje,vilice (prve i zadnje) i neke sitnice još..
Sad ovako prvo što m je na umu pošto temperature i nisu baš za špricanje je prikupit neke djelove koje nemam a trebaju mi da bi potpuno složijo svog ljubimca.. :tuzan:
Pošto nisma pri nekim novcima a nova godina je blizu,pa s enadam da ce bit nesto novca,zamolio bi neke članove foruma da ako iaju nesto od navedenih djelova a da ih nemogu prodat ili im baš ne trebaju da doniraju ili vec prodaju za neek sitne novce..kad ga napravim ako ko bude prolazi blizu mene neka svrati rado ćemo popiti kavu popričati i probati mopedića..
A evo ove stavrni mi fale:

Amortizeri... Pronašao sam donatora i do srca se zahvaljujem  :palacgore: DONIRANO
sic..
felge..
blokovi mašine ili ponešto iz mašine ako ima ko za donirat..
i još neke sitnice..

Možemo se dogovorit da vi mene pošaljete djelove a da vam ja poslje nove platim jer sad krecem u proojekt jer nemam skole..  :cool:

Zahvaljujem se svima koji čitaju ovaj tekst i koji su se potrudili dati par minuta da pročitaju...

Hvala svima.. i Sretan Božić i sretna nova 2012 godina,i d aimate puno novaca sreće (ZDRAVLJA) i sl..  :mrgreen:

Hvala!                                                                                     



                                                                                                                                       Marijan 25.12.2011 13.55

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #4 : Prosinac 25, 2011, 20:14:54 »
  • 0
Za sad prikupljeno nešto dobrih ljudi koje moram spomenut a to su:

-ukec.matija7
-sotarts

Dečki svaka vam čast...  :palacgore:
Ugodno sam iznenađen  :palacgore:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #5 : Prosinac 25, 2011, 20:56:03 »
  • 0

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #6 : Prosinac 25, 2011, 20:59:57 »
  • 0
Evo i slike:

Potreban alat

http://imageshack.us/photo/my-images/705/p1010910v.jpg/

Rješena stvar

http://imageshack.us/photo/my-images/32/p1010911ox.jpg/

I jedna slikica sveukupno

http://imageshack.us/photo/my-images/43/p1010915o.jpg/

Kako je počelo po vama jeli dobro?  :confused:

Zasad sam skupio nekoliko djelova od gore navedenih.. ako još tko ima šta da mu stoi i skuplja prašinu ali će bacat neka mi se javi u PM meni ce dobro doći i usrećit će me.. Hvala svima najbolji ste..  :palacgore:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #7 : Prosinac 26, 2011, 18:56:01 »
  • 0
Za sad prikupljeno nešto dobrih ljudi koje moram spomenut a to su:

-ukec.matija7
-sotarts
-krile


Hvala vam dečki..  :palacgore:

Offline krile

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (5)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 2.958
  • Spol: Muški
  • a3-81 restauriran/apn6-bt-85-sport +
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #8 : Prosinac 26, 2011, 19:06:52 »
  • 0
nema na čemu!  :mrgreen:
Znači imam aparat za azavrivanje vrečica i ako netko zna nekoga kako ga prepraviti da bude aparat za zavarivanje željeza sa elktrodama.Ako se može neka mi se reče a ne se smijat koda san ja bolestan u glavu.

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #9 : Prosinac 26, 2011, 19:31:14 »
  • 0
Za sad prikupljeno nešto dobrih ljudi koje moram spomenut a to su:

-ukec.matija7
-sotarts
-krile
-stari tovar


 Od srca vam hvala dečki..  :palacgore: :palacgore:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #10 : Prosinac 26, 2011, 20:04:29 »
  • 0
Pošto sam našo blokove i nke sitnice koje će mu dobri ljudi donirat zamoljavam sve koji čitaju ovaj post da ako imaju neku struju koja im nije potrebna tj. imaju viška struja da doniraju,u svakom trenutku za buduće mogu mi se obratit i ako ja imam nesto sto njima treba a meni ne odmah šaljem.. Hvala na razumjevanju..  :palacgore:

Offline tomosaki driver

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 630
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #11 : Prosinac 26, 2011, 21:25:48 »
  • 0
oces li ti ista kupit :lol:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #12 : Prosinac 26, 2011, 22:14:15 »
  • 0
E pa kupio sam neke djelove od ljudi tu sa foruma.. ali cujes mogu kupit za nešto siće nista vise.. jer nemam para..  :palacgore:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #13 : Prosinac 26, 2011, 22:15:03 »
  • 0
A u ostalom i ja doniram velikim mahom djelove koji meni netrebaju..  :cool:

Offline M-Aky 25.12.2011

  • Tomos Riders Noob
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Projekt spašavanje napuštenog tomosa a3 :(
« Odgovori #14 : Prosinac 26, 2011, 23:10:45 »
  • 0
Ovako pošto je ovo projekt idemo sad amlo preć na posao dok neki djelovi ne dođu i slično.. pa ajmo redom..  :mrgreen:

Dakle prvo sam jučer prešo ramu i ostale djelove (vilice,blatobrane i zadnje vilice) zaštitnim slojom protiv korozije za kojis am mislijo da se nece baš najbolje primit radi niskih temperatura u vani, čak se je sušilo od jučer od 18h do dans do 6 sati i kad ono vidim i iznenadim se ljepo se uhvatilo smao izgledom na nekim mjestima nije najbolje jer se vidi lim tj, razređenija je boja malo bila ali nema veze, sad je sutra 27.12 u planu za radit tj, uzet temeljnu tj. 2sloj i premazat jednom sve djelove od a do ž..  :mrgreen:
kad se to osuši sutra namjeravam otić u neku obližnju trgovinu i uzet taj vodobrusni papir kojim ću malo finije preć ramu i vilice (prednje i zadnje) i sačekat do 28.12 da se sve ljepo slegne i odstoji malo.. onda 28.12 planiram uzet boju u spreju tj. lak i prešpricat u jednom laganom sloju kao što mi je reko forumaš ukec.matija7 pa onda kad se to osuši proć još tako par puta sve više i više ali lagano sve slojeve.. i sad me znaima koliko će mi sprej-lakova bit potrebno za farbanje sljedećeg (rama,viliceprve i zadnje,i bočne lime) po meni 2 ali neznam.. molim vas da iznesete vaše mišljenje
29.12 planiram sastavit ramu barem ako nista drugo,do tada ce doc neki djelovi za masinu... i onda cemo krenut sa masinom i tako redom... slike stavljam uskoro jer nemogu nac "prokleti" kabel od fotoaparata..  :palacdolje:  Sa projektom nemogu brže raditi radi loših financijskih sredstva ali planiram završit barem do 12.01.2012.. ako Bog da  :mrgreen:
Kako vam se čini projekt?  :misli: možda malo je socijalni slučaj ali nemam novaca vjerovali vi meni ili ne...  :palacdolje:  :shock: